डुब्न लागेको घामसँग लुकामारी गर्दै मलिका (तस्बीर)

काठमाडौं, १५ पुस । मलिका महत पछिल्लो समय ब्राण्ड नाम नै बनेको छ नेपाली म्युजिक भिडियोको लागि ।

मलिका महतले जोसँग भिडियो गर्छिन् उ स्थापित हुनेछ । उनले धेरै चलचित्र र म्युजिक भिडियो त गरेकी छैनन् । तर गरेको जति सबै हिट भएका छन् । जस्तो फुलबुट्टे सारी, टाढा भएपनि, इत्यादी त्यस्तै उनले अभिनय गरेको एकमात्रै चलचित्र हलमा त्यति नरुचाइएपनि युट्युवमा भने धेरै रुचाइएको छ ।

स्लिम बनोटकी मलिकालाई तारिफ नगर्ने दर्शक कमै छन् । उनलाइै औषतमा नेपाली अन्य नायिका तता मोडलहरुभन्दा धेरैले मन पराएका छन् । नम्र बोली र स्वभाव सामान्य भएकाले उनी त्यति विवादमा पनि परेकी छैनन् । उनलाइै जे लगाएपनि सुहाउने दर्शकहरुको तर्क छ ।

कहिले केही दिन त कहिले केही हप्ताको अन्तरालमा फेशबुकमा फोटो पोष्ट गर्ने मलिकाका धेरै फ्यान छन् । आजपनि उनले केही तस्बीर सार्वजनिक गरेकी छन् । आज उनले डुब्न लागेको घामसँग लुकामारी खेल्दै खिचेको फोटो शेयर गरेकी छन् ।

तस्बीर : फेसबुकबाट