नेकपा (एस) निकट अनेमसंघ समाजवादी शंखरापुर १ को नगर कमिटी भेला सम्पन्न

काठमाडौं, २९ पुस । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) निकट अनेमसंघ समाजवादी शंखरापुर नगरकमिटी १ को भेला सम्पन्न भएको छ ।

शंखरापुर नगरपालिका वडा नं १ स्थित चाँपाबोटमा सम्पन्न भएको उक्त भेलाबाट शिला तामाङको अध्यक्षतामा ३५ सदस्यिय अनेमसंघ समाजवादी वडा नं १ कमिटी गठन भएको हो ।

उक्त कार्यक्रमको प्रमुख अथिती शंखरापुर नगरपालिका उपप्रमुख तथा नेकपा एकीकृत समाजवादी बागमती प्रदेश कमिटी सदस्य तथा अनेमसंघ (समाजवादी) केन्द्रिय सदस्य शुक्र लक्ष्मी श्रेष्ठ, नेकपा एकीकृत समाजवादी काठमाडौं जिल्ला कमिटी सचिवालय सदस्य दल बहादुर तामाङ, शंखरापुर नगरपालिका कार्यपालिका सदस्य तथा नेकपा एकीकृत (समाजवादी) क्षेत्रीय कमिटी सदस्य बुद्दीमाया तामाङ नेकपा एकीकृत (समाजवादी)शंखरापुर नगर कमिटी उपाध्यक्ष तथा अनेमसंघ काठमाडौं जिल्ला कमिटी सदस्य मदन कुमारी बज्राचार्य,शंखरापुर नगर कमिटी सचिव क। अमृत प्रसाद दंगाल, नेकपा (एकीकृत समाजवादी) शंखरापुर नगर सचिवालय सदस्य तथा वडा नं १ इन्चार्ज रामकृष्ण ढुंगाना युवा संघ केन्द्रीय सदस्य क।गोपाल ढकाल, युवा संघ नेपाल शंखरापुर नगर कमिटी अध्यक्ष प्रदिप लामा, नेकपा (एस) नगर कमिटी सदस्य पुर्णमान तामाङ, सुर्य बहादुर तामाङ, गणेश तामाङ नेकपा (एकिकृत) (समाजवादी) शंखरापुर नगर वडा नं १ कमिटी अध्यक्ष सानुकान्छा तामाङ लगायतको उपस्थिति थियो।

सो कार्यक्रममा वडा नं १ का करिव १०० जना भन्दा बढिको संख्यामा उपस्थिती थियो।