चितवनमा काँग्रेस, माओवादी र नेकपा (एस)का हजारौँ नेता कार्यकर्ता एमाले प्रवेश

चितवन, २२ बैशाख । चितवनको खैरहनी नगरपालिकामा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) जिल्ला सदस्यसहित सिंगो वडा कमिटी नै नेकपा एमालेमा प्रवेश गरेको छ ।

समाजवादी जिल्ला सदस्य नेत्रराज ढुंगानाको नेतृत्वमाखैरहनी वडा नम्बर – ६ कमिटी एमालेमा भएको बताइएको छ । एमालेमा प्रवेश गर्नेहरुमा वडा नम्बर ६ का वडा कमिटी अध्यक्ष यादव घिमिरे, वडा नम्बर ८ का वडा कमिटी अध्यक्ष प्रेमबहादुर थापा मगर, केशव पौडेल, रुस्तम अन्सारी, हेम पुन, लक्ष्मण भण्डारी, खुबीराज चौधरी, कल्पना छतकुल्ली, रामकुमार उप्रेती, सीताकुमारी चौधरी रहेको बताइएको छ ।

जसका कारण आगामी निर्वाचनमा भरतपुर महनगरमा मेयर जित्न एमालेलाई सहज हुने देखिएको छ । सदस्य ढुङ्गानाले समाजवादीको नेतृत्व कमजोर भएकोले पार्टी परितयाग गरेको जिकिर गरे । आगामी दिनमा समाजवादीका सबै नेता कार्यकर्ता एमालेमा प्रवेश गर्ने दावी गरे ।

यता चितवनको रत्ननगरमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) र नेपाली काँग्रेसका हजारौँ नेता\ कार्यकर्ता एमाले प्रवेश गरेका जनाइएको छ ।

नेकपा एमाले रत्ननगर– ११ को घरदैलो कार्यक्रममा उनीहरु एमाले प्रवेश गरेका हुन् ।