मलामीका लागि कन्दङ्वा बन्धुहरुमा जानकारी

काठमाडौं ०९ भदौ । झापा जिल्ला विर्तामोड नगरपालिका वडा नं. १० स्थित स्व. भीमराज कन्दङ्वाको श्रीमती नन्दादेवी वनेम (कन्दङ्वा)को मंगलबार निधन भएकाले सम्पूर्ण कन्दङ्वा बन्धुहरुमा मलामीको जानकारी गराइएको छ ।

कन्दङ्वा समाज काठमाडौंले दिएको सुचना अनुसार उहाँको उपचारकाे क्रममा काठमाडौंस्थित मेडिसिटी अस्पतालमा  मृत्यु भएको हो  । उहाँकाे दाहसंस्कार शुक्रबार बिहान १० बजे काठमाडौंको पशुपतिस्थित आर्यघाटमा दाउरामार्फत गरिने भएको हो ।

काठमाडौंमा रहनु भएका सम्पूर्ण कन्दङ्वा बन्धु तथा कुल कुटुम्बहरुमा मलामीका लागि जानकारी गराइएको कन्दङ्वा समाज काठमाडौँले जनाएको छ ।

मलामी सहभागी भइदिनेबारे जानकारी

झापा जिल्ला विर्तामोड नगरपालिका वडा नं. १० निवासी स्व. भीम राज कन्दङ्वाको श्रीमती एवम् गृब राज, पन्चन, प्रचण्ड र नमिता कन्दङ्वाको ममतामयी आमा नन्दा देवि वनेम (कन्दङ्वा)को मिति २०७९–०५–०७ गते मेडिसिटी हस्पिटल काठमाडौमा असामयिक निधन भएकोले २०७९–०५–१० दिनको ठिक ११ः०० बजे पशुपति आर्यघाट दाउरामा दाहसंस्कार गरिने व्यहोरा सम्पूर्ण शुभचिन्तकहरुमा मलामीको लागि जानकारी गराइन्छ ।

कन्दङ्वा समाज नेपाल, काठमाडौँ