जयप्रकाश इङ्नाम सम्मानीत

काठमाडौं, २९ भदौ । तेह्रथुम जिल्ला आठराइ गा.पा. ४ निवासी जय प्रकाश इङ्नाम श्रीजंग राय पापो समाज र इङ्नाम इवाहांग विकास समिति तथा युवा समाजबाट संयुक्त रुपमा सम्मानीत भएका छन् ।

इवा गा.वि.स पूर्वसभापति तथा नेपाल शिक्षक महासघ तेह्रथुम जिल्ला उपाध्यक्ष भइ तत्कालीन समयमा काम गरेका इङ्नामलाई मंगलबार काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रमकाबीच सम्मान गरिएको हो ।

उनी हाल कांग्रेस पार्टी निकट भातृसंगठन नेपाल लोकतन्त्रवादी आदावासी जनजाती महासंघ तदर्थ कार्य समितिको केन्द्रिय सदस्य छन् । उनलाई प्रधानमन्त्री एवं नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले साउन २ गते नेपाली काग्रेसको केन्द्रिय कायसमितिको बैठबबाट मनाेनित गरेका थिए।

उनले बि.स २०४८ सालबाटै नेपाली काँग्रेसमा आबद्ध भइ काम गर्दै आएका छन् ।

सम्मान कार्यक्रममा श्रीजंग राय पापो समाजका अध्यक्ष तथा लेखक पुर्व सिडिऒ भगीराज इङ्नाम, कोषाध्यक्ष बलिराज ईङ्नाम, युवा समाज के.स किशोर चन्द्र इङ्गनाम, राम कुमार इङ्गनाम, मिक्तोक इवाहांग केशर दिप इङ्गनाम को उपस्थिति रहेको थियो ।